Ako kúpiť Ripple

Kryptomeny sú etalónom súčasného investovania. No kým každý čaká kedy spľasne bublina menom BitCoin a či sa tak stane nadobro, my sa dnes poobzeráme po inej potenciálne výhodnej investičnej príležitosti: kryptomene Ripple. Tu je praktický návod ako Ripple kúpiť.

Predtým si ale povedzme aké možnosti nákupu máte. Prvá je priamy nákup. Tu potrebujete mať založenú virtuálnu peňaženku – wallet, ktorá podporuje kryptomenu Ripple. Následne si do tejto peňaženky kupujete v stanovenom kurze vašu virtuálnu menu a predávate ju keď jej kurz stúpne. Druhým, oveľa výnosnejším spôsobom je obchodovanie kryptomeny Ripple cez CFD – contract for difference.

My sa pozrieme práve na druhý výnosnejší spôsob. Je podobný ako v prípade obchodovania s akciami. Ten má niekoľko výhod: nemusíte mať virtuálnu peňaženku, obchodovanie si môžete vyskúšať “nanečisto” bez toho aby ste riskovali a za svoje peniaze viete nakúpiť aj viac než 100 násobok kryptomeny, čím sa potenciálny zisk priamo úmerne zvyšuje. Ako postupovať:

  1. Zaregistrujte sa online u niektorého z CFD brookerov. Napríklad u Plus 500. Viac informácií nájdete tu >>
  2. Na stránke brookera si stiahnite aplikáciu pomocou ktorej budete nakupovať a predávať.
  3. Po stiahnutí si zvoľte demo mód aby ste sa “nanečisto”naučili obchodovať. V aplikácii si nájdite menu “Ripple” a vyskúšajte si investovanie do nej.
  4. Po niekoľkých obchodoch môžete skúsiť previesť na váš účet napríklad 200 € a začať obchodovať so skutočnými peniazmi.


4.7/5
04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *